Ez az év különleges a számunkra, hiszen a 30 éves jubileumukon teljesült egy nagy álmunk, elkészült az új Győri Logisztikai Központunk!
Az ünnepélyes megnyitóra 2026. június 19-én került sor az egészségügyi kormányzat képviselői, gyógyszerész szervezetek vezetői, Győr város polgármestere, a beruházás megvalósításában közreműködő szakemberek és a Társaság partnereinek és munkatársainak a jelenlétében.
A közel 8 milliárd forintos, zöldmezős beruházás keretében megvalósult, 6550 m² alapterületű, csúcstechnológiát képviselő létesítmény jelentős mérföldkő Északnyugat Magyarország gyógyszerellátásának fejlesztésében.
Az új Győri Logisztikai Központ modern technológiájával, fenntartható megoldásaival és optimalizált működésével gyors, hatékony és biztonságos gyógyszerellátást tesz lehetővé a régió gyógyszertárai, kórházai és közvetetten a lakosság számára.
Köszönjük Kollégáinknak, Partnereinknek és Vendégeinknek, hogy hozzájárultak a beruházás sikeréhez és velünk ünnepeltek ezen a különleges eseményen!
Szívügyünk a gyógyszerészek támogatása és a modern, megbízható és fenntartható gyógyszerellátás!
Az eseményről készült sajtóközleményünk itt olvasható.
Tekintsék meg az eseményen készült képgalériánkat!
2026. június 22.