Rendszerszervező - Fót

A PHOENIX Pharma Zrt., Magyarország egyik vezető, külföldi tulajdonban lévő gyógyszer-nagykereskedelmi cége fóti kereskedelmi központjába informatikai csapatának bővítése céljából az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Rendszerszervező

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport vagyunk, ahol biztonságban érezheted magad
  • Hosszú távú, stabil álláslehetőséget kínálunk
  • Értékteremtő, szakmai fejlődést biztosító feladatokat, tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Támogató, összetartó csapatban dolgozhatsz
  • Attraktív bércsomagot kínálunk (alapbér, béren kívüli juttatás, prémium)

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszer (beszerzés, készletgazdálkodás, raktárgazdálkodás, minőségbiztosítás, értékesítés) funkcionális üzemeltetése
  • Az alkalmazás felhasználóinak napi operatív támogatása
  • A rendszerrel kapcsolatos üzleti igények összegyűjtése, a fejlesztési-, változtatási igények megfogalmazása, formalizálása
  • Fejlesztési specifikációk elkészítése és továbbítása a fejlesztéssel foglalkozó külső partnereknek, kollégáknak; a fejlesztések menedzselése
  • Az elkészült fejlesztések és változtatások tesztelése
  • A felhasználók oktatása
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztést végző személyekkel (alvállalkozók, fejlesztők)

Elvárások:

  • Informatikai, műszaki vagy közgazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben (rendszerszervezőként) szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Gyógyszeriparban és/vagy nagykereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Precíz, pontos munkavégzés és stressztűrő képesség
  • Rendszerszemlélet és logikus gondolkodásmód
  • Diplomatikus kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye: Fót

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a PHOENIX Pharma Zrt. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.