Pénzügyi kontroller - Budapest

A PHOENIX Csoport – a németországi PHOENIX Group magyarországi piacvezető leányvállalata – mind a gyógyszer-nagykereskedelmi, mind pedig a gyógyszertári piacon meghatározó szereplő, valamint a gyógyszergyártás területén is jelen van. Olyan, a gyógyszerkiskereskedelemben ismert márkák tulajdonosa, mint a BENU és a Szimpatika.

Vállalkozásunk középpontjában a mindannyiunk számára legnagyobb érték, az ember és az egészség áll. Munkatársainkkal közösen dolgozunk a siker érdekében. Budapesti központú kontrolling csapatunkba keressük új munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi kontroller

Amit kínálunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport
  • Értékteremtő feladatok, lehetőség sokrétű ismeretek szerzésére
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való részvétel
  • Motiváló kompenzációs csomag
  • Modern, kellemes, professzionális munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Részvétel a csoport pénzügyi zárási feladataiban, a beszámolási rendszer hatékony működtetésében
  • A leányvállalatok teljeskörű pénzügyi-, kontrolling ellenőrzése (eltérések elemzése, számviteli nyilvántartások áttekintése, évközi elhatárolások könyvelése)
  • Havi riportok, vezetői jelentések és prezentációk önálló összeállítása
  • Éves pénzügyi tervezési folyamatokban való aktív részvétel
  • Vezetőségi döntések támogatása adatgyűjtéssel, egyedi elemzésekkel
  • Részfeladatok az Üzleti intelligencia (BI) rendszer kiépítése, működtetése terén

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Legalább 2-3 év kontrolling vagy audit területen szerzett gyakorlati munkatapasztalat
  • Magabiztos (szakmai) angol nyelvismeret
  • IFRS gyakorlati ismeretek
  • Beszámoló elemzési tapasztalat, magabiztos számviteli tudás
  • Magabiztos Excel tudás (pivot táblák, nagyméretű állományok kezelése)
  • Komplex folyamatok átlátása, proaktív hozzáállás
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés

  • Jártasság integrált számviteli rendszerek kezelésében (SAP CO, FI preferált)
  • Adatbázis, Power Query, Power Pivot ismeretek

Munkavégzés helye: 1089 Budapest, Bláthy Ottó utca

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a PHOENIX Pharma Zrt. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.

Szakmai önéletrajzát a karrier(at)phoenix.hu e-mail címre várjuk.
Kérjük, a levél tárgyában legyen szíves feltüntetni a pozíció megnevezését.