Komissiózó - Fót

A PHOENIX Pharma Zrt., Magyarország egyik vezető, külföldi tulajdonban lévő gyógyszer-nagykereskedelmi cége fóti kereskedelmi központjába az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Komissiózó

(6 vagy 8 órás munkavégzés)

Amit kínálunk:

  • Alapbér és mozgóbér
  • Béren kívüli juttatások
  • Hétfőtől péntekig tartó 2 műszakos munkarend
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Biztonságos, színvonalas munkakörülmények
  • Ingyenes céges buszjárat (Mogyoród, Dunakeszi, Fót, Budapest)
  • Lehetőség 6 és 8 órás munkavégzésre

Feladatok:

  • Termékek komissiózása (termékek összekészítése)
  • Raktári anyagmozgatás, árupakolás

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség, középfokú végzettség előnyt jelent
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a PHOENIX Pharma Zrt. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.

Szakmai önéletrajzát a hrfot(at)phoenix.hu e-mail címre várjuk.