Általános karbantartó - Fót

A PHOENIX Pharma Zrt., Magyarország egyik vezető, külföldi tulajdonban lévő gyógyszer-nagykereskedelmi cége fóti kereskedelmi központjába az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Általános karbantartó

Amit kínálunk:

  • Alapbér és béren kívüli juttatás
  • Hétfőtől péntekig tartó 1 műszakos munkarend (7:00-15:00)
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Biztonságos, színvonalas munkakörülmények

Feladatok:

  • Az épületek, berendezések mindennemű karbantartása és javítása
  • Villamossági rendszer karbantartása, javítása
  • Gépészeti rendszerek karbantartása, javítása
  • Szükség esetén kisebb javítási munkák elvégzése (pl. zár, bútor, vízautomata)

Elvárások:

  • Villanyszerelő vagy elektroműszerész végzettség (előny, de nem feltétel)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság, jó fizikum

Munkavégzés helye: Fót

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a PHOENIX Pharma Zrt. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.